Salon fryzjerski i kosmetyczny w Krakowie, Kurdwanów "M-STUDIO"

TIPSY

Tipsy Alessandro

Tipsy Alessandro, Kraków Kurdwanów

Zabieg polegający na przedłużeniu płytki przez nałożenie żelu świtłoutwardzalnego za pomocą szablonu lub na przyklejone wcześniej tipsy. Paznokcie żelowe są elastyczne i sprężyste, wyglądają bardzo naturalnie i ładnie również gdy nie są pomalowane.

Tipsy, Kraków Kurdwanów

Tipsy akrylowe

Tipsy, Kraków Kurdwanów

Zabieg polegający na przedłużeniu naturalnej płytki paznokcia przez nałożenie masy akrylowej za pomocą szablonu lub na przyklejone wcześniej tipsy. Metodę tą polecamy Paniom, które często pracują rękami, ponieważ akryl jest twardy oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia i działanie środków chemicznych.


 

Żel na naturalne paznokcie- wzmacnianie paznokci

Tipsy, Kraków Kurdwanów

Zabieg wzmacniający płytkę z użyciem wolnego od kwasów, elastycznego Natural Nail Gel w kolorze transparentnym lub mleczno - białym. Pielęgnuje i wzmacnia paznokcie nadając im piękny kształt i naturalnie wypielęgnowany wygląd na wiele tygodni. Lakier nałożony na paznokcie pokryte żelem staje się wyjątkowo trwały.


 

Zdobienie paznokci

Tipsy, Kraków Kurdwanów

Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa! Wyobraźnia i doświadczenie stylisty daje nieskończenie wiele możliwości: zdobienia żelem kolorowym, wtapianie cyrkonii i brokatu oraz hologramy (nitki, piegi i łezki)...

Długie o niepowtarzalnych kształtach paznokcie w szampańskich kolorach, mieniące się brokatem są idealnym uzupełnieniem kreacji sylwestrowej.

REZERWACJA TEL.: 12 654-41-24
KRAKÓW, ul. P. Halszki 1 B, C, D, E, J (oś. Kurdwanów)
pon.-pt.: 8.00 - 21.00, sob.: 8.00 - 18.00