Salon fryzjerski i kosmetyczny w Krakowie, Kurdwanów "M-STUDIO"

MAKIJAŻE OKOLICZNOŚCIOWE

Gabinet kosmetyczny, Makijaż, Kraków Kurdwanów

Umiejętnie dobrany makijaż ukrywa wszystkie niedoskonałości i eksponuje nasze walory. Jest to sztuka, która pozwala odkryć inną siebie, poznać swoje nowe oblicze.
Makijaże wykonujemy najwyższej klasy profesjonalnymi kosmetykami firmy KRYOLAN, a także Bikor, Gosh, Art  Deco. Trwałość makijażu wynosi nawet do ok. 36 godz. Nie ściera się, nie spływa podczas dobrej zabawy i wysokiej wilgotności powietrza, a niektóre produkty są odporne nawet na ciepłą wodę i pozwalają cieszyć się perfekcyjnym wyglądem całą noc.


 

Proponujemy następujące makijaże:

Gabinet kosmetyczny, Makijaż, Kraków Kurdwanów

DZIENNY - mający na celu zaakcentowanie korzystnych cech twarzy. Perfekcyjnie dobrany i nałożony podkład sprawia wrażenie zadbanej i atrakcyjnej skóry. Dobór kolorów to sprawa indywidualna, ale kroki do jego wykonania pozostają zawsze te same. Nasze wizażystki pomogą dobrać odpowiednią kolorystykę do karnacji, oprawy oczu, koloru włosów, a także do pory roku.


Gabinet kosmetyczny, Makijaż, Kraków Kurdwanów

ŚLUBNY - w tym ważnym dniu, każda panna młoda chciałaby wyglądać i czuć się nieskazitelnie piękna. Dobry makijaż podkreśli atuty i zatuszuje mankamenty urody.


Gabinet kosmetyczny, Makijaż, Kraków Kurdwanów

WIECZOROWY - każda z nas marzy o makijażu, który przetrwa imprezę do rana w niezmienionej, idealnej postaci.

REZERWACJA TEL.: 12 654-41-24
KRAKÓW, ul. P. Halszki 1 B, C, D, E, J (oś. Kurdwanów)
pon.-pt.: 8.00 - 21.00, sob.: 8.00 - 18.00