Salon fryzjerski i kosmetyczny w Krakowie, Kurdwanów "M-STUDIO"

Salon fryzjersko-kosmetyczny M-STUDIO, Kraków

O NAS

Salon fryzjersko-kosmetyczny "M-STUDIO" istnieje od 1992r. Założony przez Małgorzatę Strug - Zgrzywę, oferuje usługi na najwyższym poziomie, czego dowodem są osiągnięcia potwierdzone na mistrzostwach świata we fryzjerstwie oraz stałe grono zadowolonych Klientów.

Naszymi głównymi zasadami są:

1. Profesjonalizm
Posiadamy doświadczony i wyszkolony personel. Od zawsze dobieraliśmy do naszego zespołu tylko profesjonalistów, którzy legitymowali się wysokimi umiejętnościami i talentem. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę uczestnicząc na różnego rodzaju szkoleniach i pokazach

2. Komfort
Rozbudowując salon chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym nasz Klient będzie czuł się komfortowo. Miedzy innymi salon fryzjerski jest przystosowany do przyjmowania niepełnosprawnych Klientów/Klientek. Do salonu prowadzi wygodny podjazd, a ergonomicznie urządzone wnętrze pozwala na swobodne poruszanie się.

3. Higiena
Dbamy o czystość i higienę. Używamy jednorazowych pelerynek i ręczników, dezynfekujemy narzędzia i urządzenia sanitarne.

4. Kompleksowość usług
W jednym miejscu i czasie można wykonać zabiegi fryzjerskie, kosmetyczne, skorzystać z solarium, zakupić profesjonalne kosmetyki do twarzy, ciała i włosów.

5. Profesjonalne i ekskluzywne kosmetyki
Pracujemy na kosmetykach takich firm jak:

Salon fryzjersko-kosmetyczny M-STUDIO, Kraków - firmy z którymi współpracujemy

"M - STUDIO" jest także autoryzowanym salonem firmy:

przedłużanie i zagęszczanie włosów
 

Współpracujemy także z takimi firmami jak:
- Firma Polmax będąca wyłącznym dystrybutorem aparatów do Endermologie w Polsce (www.polmax.eu).

6. Nowoczesny sprzęt
Podążając za najnowocześniejszymi rozwiązaniami, wprowadziliśmy światowe technologie stosowane w nowoczesnej kosmetyce, takie jak: endermologię, mikrodermabrazję, peeling kawitacyjny, sonoforezę i elektrostymulację.

Uczesniczymy także w różnych inicjatywach charytatywnych.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21.00, w soboty od 8.00 do 18.00. Rezerwacja pod nr tel. 12 654-41-24, 654-09-21

REZERWACJA TEL.: 12 654-41-24
KRAKÓW, ul. P. Halszki 1 B, C, D, E, J (oś. Kurdwanów)
pon.-pt.: 8.00 - 21.00, sob.: 8.00 - 18.00