Salon fryzjerski i kosmetyczny w Krakowie, Kurdwanów "M-STUDIO"

 PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS


 

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ SECRET LASHES

SECRET LASHES to profesjonalna metoda przedłużania rzęs, z której korzystają gwiazdy kina i telewizji. Metoda polega na tym, że przyklejane są pojedynczo rzęsa do rzęsy. Są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Aplikacja Secret Lashes jest bezbolesna i nie wpływa na stan powiek i rzęs. Procedura zajmuje ok. 180 minut. Rzęsy są wodoodporne, można się w nich kapać i pływać. Nie trzeba ich malować. Dla utrzymania najlepszego efektu rzęsy należy dopełniać co 4 do 5 tygodni.

 EFEKT

- utrzymanie permanentnego podkręcenie nawet, gdy rzęsy są wilgotne lub mokre,
- wyprofilowane cieniutkie końcówki idealnie imitują naturalne rzęsy,
- idealna gładkość rzęs ,,nie przyciąga" i nie kumuluje zanieczyszczeń,
- łatwość utrzymania odpowiedniej higieny, gdyż bez trudu zmywa się z nich tłuszcz, kurz, brud.
 

PIELĘGNACJA

Rzęsy SECRET LASHES odporne są na wodę, pot, łzy i ciepło. Można więc z nimi pływać, kąpać się, opalać - idealne na wakacyjne wyjazdy!!! Pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Rzęsy należy jedynie szczotkować rano i wieczorem.

 

 DOŁĄCZ DO GRONA GWIAZD Z SECRET LASHES!!!

 http://www.facebook.com/secretlashes

http://www.youtube.com/watch?v=ZJX6KCgfxSE
Gabinet kosmetyczny, Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, Kraków Kurdwanów

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to rewelacyjna technika przedłużania i zagęszczania rzęs, która utrzymuje się tak długo, jak długo trwa cykl życia rzęs, tzn. do 8 tygodni. Rzęsy Nouveau Lashes to materiał wyprodukowany z miękkich, naturalnie podkręconych, syntetycznych włókien zaprojektowanych tak, aby po doklejeniu do naturalnych rzęs uzyskać całkowite naturalny efekt. W tym celu stworzono specjalny klej, którego istotą jest to, ze po zaschnięciu nie twardnieje, jest elastyczny i całkowicie bezpieczny dla naturalnych rzęs. Nouveau Lashes wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy: budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie - czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa. Zachowują się jak naturalne włoski - są lekkie i wygodne, odporne na wodę, pot, łzy nie przeszkadzają podczas pływania, snu i wielu innych czynności. Możnabrać w nich prysznic i ćwiczyć bez obawy, że odpadną.

Nouveau Lashes są doklejane do naturalnych rzęs w takiej ilości, aby uzyskać gęstsze, dłuższe nawet o 50% rzęsy, a dzięki temu bardziej wyraziste oko.

Gabinet kosmetyczny, Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, Kraków Kurdwanów

Nie niszczą naturalnych rzęs. Nouveau Lashes klej jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne - nie ma kontaktu ze skórą. Zabieg jest całkowicie bezbolesny , co więcej, jest postrzegany jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Zabieg trwa od 3 do 4 godzin (w zależności, jaki efekt chce uzyskać klientka. Uzupełnienie zajmuje ok., 1 godziny.

Gabinet kosmetyczny, Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, Kraków Kurdwanów

Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się uzupełnianie co 3-4 tygodnie. Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs.

 

REZERWACJA TEL.: 12 654-41-24
KRAKÓW, ul. P. Halszki 1 B, C, D, E, J (oś. Kurdwanów)
pon.-pt.: 8.00 - 21.00, sob.: 8.00 - 18.00