Salon fryzjerski i kosmetyczny w Krakowie, Kurdwanów "M-STUDIO"

SHAPETONIC TO!

ODMŁADZANIE I WYSZCZUPLANIE BEZ SKALPELA!

WIERZYSZ W TO? MY - TAK!!!

 

Pierwszy i jedyny w Krakowie aparat emitujący fale radiowe (RF) i biostymulujące  prace mięsni prądy na twarz, ciało. Emisja energii stymuluje zarówno tkanki powierzchowne, jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów). Daje to doskonałe efekty i zwiększa skuteczność zabiegów.

  CIAŁO: WYSZCZUPLANIE, REDUKCJA CELLULITU.

Fale radiowe polepszają proces spalania tkanki tłuszczowej, która ulega rozpuszczeniu, zmniejsza się obwód ciała a cellulit ulega wygładzeniu. Ponadto RF działa odmładzająco . Stymuluje produkcje kolagenu i uelastycznia skórę. Stymuluje również układ limfatyczny oraz cyrkulację.

Przykłady programów:

- elektrostymulacja + RF

- elektrolipoliza + RF

- drenaż limfatyczny + Rf

 

a) Elektrostymulacja:  wyszczuplanie, modelowanie sylwetki, ujędrnianie.  Zabieg wyszczuplający wpływa na spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięsni. Pobudza mięsnie do intensywnej pracy i modeluje sylwetkę. Polecany również przy utracie elastyczności i zwiotczeniu mięsni jako zabieg ujędrniający (czas 1 godz.), cena 90 zł/ 1 zabieg.

 

b) Elektrolipoliza: cellulit.

Zabieg wpływa na rozbicie gęstości tkanki tłuszczowej, zmniejszając ją, oraz na jej spalanie, (czas 1 godz.), cena 90 zł/ 1 zabieg.

c) Drenaż limfatyczny:  opuchlizna, wspomaganie wyszczuplania.

Polecany przy problemach z retencją wody, stagnacja przepływu limfy. Zabieg ulepsza przepływ limfy, substancji odżywczych, wpływa  na eliminację toksyn i nadmiaru wody. Następuje zmniejszenie obwodu ciała i polepszenie stanu skóry. Czas 1 godzina, cena 90zł/1 zabieg.

Zabiegi te można łączyć indywidualnie dla potrzeb Klientki.

 

TWARZ:  wygładzanie zmarszczek, czas 1 godz., cena 50zł / 1 zabieg.

Fale radiowe stosuje się w zabiegach regeneracyjnych, przeciwzmarszczkowych.  Pod wpływem fal radiowych tkanki “zwiększają” swoją objętość, twarz jest lepiej dotleniona, a zmarszczki stają sie mniej widoczne (efekt wypełniania zmarszczek).  Fale radiowe stymulują  fibroblasty do produkcji kolagenu.  Zwiększa się gęstość i napięcie skóry. Zmarszczki ulegają wygładzeniu,  poprawia się owal twarzy oraz  koloryt cery. Są to doskonałe zabiegi dla skór atroficznych, gdyż przywracają elastyczność i młody wygląd. W Shapetonic zastosowanie odpowiedniej  częstotliwości i mocy   pozwala uzyskać w krótkim czasie widoczne efekty. W większości przypadków efekty  zabiegu RF na twarz są widoczne już po 5/10 minutach. 

Zabieg wykonywany jest przy pomocy głowicy emitującej fale radiowe.  Dodatkowo można zastosować automatyczny lifting mikroprądami, który wzmacnia mięśnie.  Wzmocnione mięśnie  dodatkowo zwiększają swoją masę, a przylegająca skóra staje się lepiej napięta i gładsza.

Efekty:

- wygładzenie zmarszczek

- spłycenie zmarszczek wokół oczu

- regeneracja- pobudzenie wytwarzania kolagenu

- polepszenie gęstości skóry

- poprawa napięcia, przywrócenie jędrności

-poprawa owalu twarzy

-poprawa kolorytu cery

TĄ OFERTĘ M-STUDIO PRZYGOTOWAŁO DLA PAŃ, KTÓRE MYŚLĄ O DOPIESZCZENIU SIEBIE!

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ , DOBIERZEMY INDYWIDUALNY PROGRAM DLA WASZYCH POTRZEB.

ODMŁADZANIE I WYSZCZUPLANIE BEZ SKALPELA!

WIERZYSZ W TO?

MY – TAK!

PRZECIWSKAZANIA DO WYKONYWANIA ZABIEGÓW:

                Zabiegi przeznaczone są wyłącznie dla osób zdrowych.  W przypadku wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.  W przypadku stosowania środków nasennych, lekarstw regulujących poziom hormonów w organizmie, efekty zabiegów mogą być spowolnione, niemniej jednak będą one skuteczne. Osoby posiadające zaburzenia odczuwania ciepła nie mogą być poddane zabiegowi.

ZASTAWKA SERCA-CHOROBY SERCA, ZAWAŁ-ZAKRZEPICA –JAKIEKOLWIEK WSZCZEPIONE URZĄDZENIE ELEKTRONICZNE.

CUKRZYCA: jeżeli klient bierze insulinę w zastrzykach powinien otrzymać od lekarza prowadzącego pisemną zgodę na zabiegi. Osoby zażywające insulinę doustnie mogą korzystać z zabiegów.

MENOPAUZA: W okresie menopauzy klientka może odczuwać opuchliznę ze względu na retencje wody w organizmie. Waga może się więc wahać.

TARCZYCA NADCZYNNOŚĆ/NIOEDOCZYNNOŚĆ: jeżeli stan pacjenta jest ustabilizowany można dokonywać zabiegów.

PROTEZY METALOWE, IMPLANTY, NERKI: Przy stanach zapalnych nerek zabiegi nie są wskazane. Po przebytych chorobach nerek nie należy elektrod umieszczać bezpośrednio na nerkach, lecz  5 cm powyżej.

EPILEPSJE, CIĄŻA, KARMIENIE PIERSIĄ, PORONIENIE: zabiegi na brzuch oraz biust można wykonywać po upływie ok. 2 miesięcy.

ŻYLAKI: gąbek nie należy umieszczać w miejscu występowania żylaków, bądź poniżej.

PRZEPUKLINA, SPIRALA ANTYKONCEPCYJNA:  Nie wolno wykonywać zabiegów elektrostymulacji na brzuch w przypadku metalowej spirali, oraz umieszczać elektrod w okolicach podbrzusza.

INNE:  ostatnio przebyta operacja, poważna choroba, wewnętrzne krwawienia,  choroby nowotworowe. W okresie miesiączki nie poleca się nie poleca się wykonywać zabiegów na ciało.

Nie poleca się wykonywać zabiegów falami radiowymi w przypadku kruchości naczyń krwionośnych.

Bezpośrednio przed zabiegiem oraz 3 dni po zabiegu nie wolno: opalać się, korzystać z sauny, należny unikać słońca.

 

 

 

 

REZERWACJA TEL.: 12 654-41-24
KRAKÓW, ul. P. Halszki 1 B, C, D, E, J (oś. Kurdwanów)
pon.-pt.: 8.00 - 21.00, sob.: 8.00 - 18.00